Wizja wesela

Podejmując się napisania tego wpisu wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo. Każdy wie, że o gustach się nie dyskutuje, ale każdy jakiś ma. Planując wesele bardzo szybko okazuje się, że jednak trzeba określić, jak będzie wyglądał ten idealny dzień.

Elegancki, swojski, ludowy, tematyczny, nowoczesny a może vintage – styl wesela, jakie by nie było, w dużej mierze określa jaka sala i jej możliwości zostaną wybrane. Wielkie, złote żyrandole nie sprawdzą się przy organizacji wesela w typie wiejskim. Wybór sali to bardzo ważna informacja również dla nas. Ślubna strona internetowa może być idealnie dopasowana pod styl ślubu, sali i jej dekoracji. Salę wybiera się jako jedną z pierwszych – dlatego na pewno macie już wstępnie wybrany styl wesela.

Następnie, w określaniu stylu, wybiera się kolorystykę i dekorację. Dobór barw dotyczy już nie tylko sali, ale również zaproszeń, winietek a nawet sukni ślubnej. Oczywiście, inną niż tradycyjna biała. Obecnie coraz częściej panny młode chcą się wyróżnić, wybierają suknię z dodatkiem różu, beżu, a nawet w całości czerwoną, brązową czy błękitną.

Możliwości dekoracji są nieskończone, dlatego nie ma dwóch takich samych wizualnie wesel. Nadal odbywają się wesela powiązane z kulturą ludową, które mimo że mają określone wzory oraz barwy, często wzbogacane są nowoczesnymi dodatkami.

Wesele tematyczne to kolejna opcja dla młodych par. Wspólne pasje lub wyjątkowe wydarzenia potrafią być tak dużą częścią życia pary młodej, że chcą to pokazać w najważniejszym dla siebie dniu. Pielęgnowanie pasji, jak i związku, wymaga wielu poświęceń, cierpliwości i czasu i na pewno wnosi wiele do wspólnego życia. Tak więc akcent rowerowy, dla dwójki zapalonych kolarzy czy też artystyczny dla malarzy, to bardzo miły akcent, który z jednej strony wyróżni a z drugiej wprowadzi gości w odpowiedni klimat.

Dlaczego warto mieć wizję przed stworzeniem internetowej strony ślubnej?

Przedstawienie nam wstępnego stylu wesela bardzo ułatwia nam pracę oraz pozwala stworzyć stronę internetową sprawnie i idealnie pod Wasze gusta. Tyczy się to nie tylko tworzenia ślubnej strony internetowej, ale to podstawowa zasada tworzenia wszystkich stron www.

Realizowaliśmy projekty na podstawie już wybranych przez narzeczeństwo zaproszeń. Sprawdza się to przy parach, które nie mają specjalnie tematycznego wesela, ale za to wybrali kolorystykę oraz akcenty dekoracyjne.

Jedna najważniejsza kwestia – jesteśmy po to, aby Wam pomóc. Chcemy żeby tworzona dla Was strona była wyjątkowa i idealnie pasowała do Waszego związku i wesela. Piszcie do nas, pytajcie. Najłatwiej złapać nas na instagramie 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *