Paulina i Paweł

Paulina & Paweł

Złoto i elegancja – to właśnie przeważało na ślubie i stronie Pauliny i Pawła. Ślubna strona internetowa z potwierdzeniem zaproszenia, odliczaniem czasu a nawet z podziałem gości na dwa hotele. Para oprócz swoich zdjęć, dostarczyła również dwa filmiki, dzięki czemu udało się uzyskać bardzo fajny, spersonalizowany efekt.
Po pierwszych rozmowach z Pauliną było wiadomo – królować będzie złoto. Wybrana przez nich sala była wielka i elegancka, z olbrzymim żyrandolem.
Strona jest bardzo wyjątkowa, gdyż od razu po wejściu na nią wita nas uśmiechnięta młoda para. To właśnie jeden z filmików dostarczonych przez młodych. Dzięki niemu ślubna strona internetowa jest bardzo spersonalizowana i goście od razu mają pewność, że dobrze trafili.
Na filmie umieściliśmy odliczanie czasu do wesela. Buduje on emocje przez tym wyjątkowym dniem. Wesele już się odbyło, dlatego przesunęliśmy licznik na następny rok 🙂
Na stronie widać stempel z literką D – właśnie takim stemplem zaklejone były zaproszenia dla gości. Okazało się że świetnie sprawdzi się jako symbol wyróżniający.
Niżej kolejny filmik, o samej parze. W końcu po co pisać skoro można pokazać 🙂 Bardzo fajny i oryginalny pomysł a efekt powala. Kolejna sekcja to aktualności – bardzo pomogła gościom odnaleźć podstronę związaną z noclegami. Na podstronie noclegi para zamieściła rozmieszczenie gości po pokojach, tak aby każdy wiedział w jakim hotelu będzie nocleg. Przy dużej ilości gości to świetne rozwiązanie. Z uwagi na prywatność oraz RODO usunęliśmy imiona i nazwiska 😉
Na stronie nie mogło zabraknąć szczegółowego planu wesela, wraz z mapkami dojazdowymi oraz formularza do potwierdzenia przybycia. Dodatkowo umieszczona została cała trasa wraz z szacowanym czasem przejazdu, tak aby goście wiedzieli ile czasu zajmie im przejazd z ceremonii do sali weselnej.

Koniecznie sprawdź jak wygląda strona na żywo.

Mimo, że już mięło już trochę czasu od tego wesela, strona jest dostępna dzięki naszej domenie bioraslub.pl.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *