Karolina i Mateusz

Karolina & Mateusz

Ahhh… jeden z naszych pierwszych ślubnych projektów. Prosty, delikatny, posiadający wszystkie potrzebne dla pary młodej funkcje. Planowanie i budowę strony rozpoczęliśmy w listopadzie 2018. Mateusz i Karolina mieli już wybrane zaproszenia, na których podstawie stworzona została ich internetowa strona ślubna.
Na stronie, jak i na weselu, królował kolor fioletowy. Wybrana sala była elegancka, nowoczesna. A para wybrała zaproszenia, które zawierały fioletowe kwiaty. Na stronie widać dokładnie takie same kwiaty jak na zaproszeniu.
Strona to typowy weselny one-page – czyli strona, którą wystarczy przewijać, aby poznać całą jej treść. Element, który wyróżnia ten projekt spośród innych, to dwujęzyczność. Na górze strony znajduje się mała flaga pozwalająca przełączyć język na angielski. Zagraniczni goście byli bardzo zadowoleni z tego rozwiązania.
Pierwsza sekcja to szczegółowe informacje odnośnie wesela wraz z mapkami dojazdu. Dzięki temu rozwiązaniu goście mogli przenieść się do nawigacji bezpośrednio ze strony.
Strona posiada formularz kontaktowy, który umożliwia potwierdzenie przybycia na wesele, wraz z niezbędnymi informacjami. Wiadomość na maila przychodziła zarówno do pana młodego jak i do panny młodej. Z informacji od Karoliny i Mateusza wiemy, że formularz cieszył się bardzo dużym powodzeniem, wiele potwierdzeń dostali bardzo szybko po otrzymaniu zaproszeń. Zadziałał mechanizm ciekawości „pierwszy raz słyszę o stronie ślubnej – wejdę zobaczę – o to od razu potwierdzę przybycie mimo, że jest 4 nad ranem w niedzielę” 🙂
Ostatnia funkcjonalność na stronie to sekcja aktualności. Para miała możliwość informowania swoich gości na bieżąco, zarówno przed jak i po weselu, o zmianach, nowościach. W tym przypadku były te informacje bardzo drobne, raczej w formie ciekawostek. Ślub zaplanowany był na tiptop 🙂

Koniecznie sprawdź jak wygląda strona na żywo.

Mimo, że już mięło już trochę czasu od tego wesela, strona jest dostępna dzięki naszej domenie bioraslub.pl.